Proszę czekać
Proszę czekać

Poniższa Polityka Cookies określa zasady zapisywania i uzyskiwania dostępu do danych na Urządzeniach Użytkowników korzystających z Serwisu do celów świadczenia usług drogą elektroniczną przez Administratora Serwisu.

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego

 

W załaczniku znajduje się Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego który zobowiązany jest do złożenia raportu o stanie dostępności na podstawie art. 11 ust. 4. ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (UZD) Podmiot zobowiązany do złożenia raportu o stanie dostępności na podstawie art. 11 ust. 4. ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (UZD) .

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 125
Podmiot udostępniający: Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Opolu
Nazwa dokumentu: Raport dostępności
Skrócony opis: W załaczniku znajduje się Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego który zobowiązany jest do złożenia raportu o stanie dostępności na podstawie art. 11 ust. 4. ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (UZD) Podmiot zobowiązany do złożenia raportu o stanie dostępności na podstawie art. 11 ust. 4. ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (UZD)
Osoba, która wytworzyła informację: Marta Tokarczyk
Osoba, która udostępnia informację: Marta Tokarczyk
Data wytworzenia informacji: 03.11.2023 15:47:39
Data udostępnienia informacji: 03.11.2023 15:47:44
Data ostatniej aktualizacji: 20.02.2024 08:35:38
Rejestr zmian